Vastse-Roosa külapäev

Saame kokku

MTÜ Vastse-Roosa Külaseltsi eestvedamisel korraldame ühisüritusena 06.augustil 2011a. Vastse-Roosa algkooli 75 a.tähistamise ja külapäeva 2011. Üritusele ootame kõiki endiseid kooliõpilasi, külaelanikke ja külaga seotuid inimesi. Kutsume üles vaatama üle oma fotoalbumid ja sobivad pildid palume toimetada Metsavenna poodi, et panna välja fotonäitus.

Selleks ,et saaksime ürituse ettevalmistused teha, tuleb tasuda osavõtumaks 7 EUR, mis tagab tasuta osalemise kogu üritusel (kaasa arvatud õhtune simman).

Tasuda tuleb hiljemalt 25.juulil 2011 MTÜ Vastse-Roosa Külaselts arveldusarvele Swedbank 221052508999.
Täpsem ürituse päevakava ilmub juuli infolehes.

MTÜ Vastse-Roosa Külaseltsi juhatuse liige
Ave Maileht (53 410 470) ave.maileht@gmail.com

Posted in Uudised.